Järjestötalossa toimivat yhdistykset

Savonlinnan Seudun Kolomonen ry

Toiminnanjohtaja Sirpa Kolistaja 0500-691 574, sirpa.kolistaja(at)kolomonen.fi
Yhdistyskoordinaattori Erja Järvisalo 044-571 5920, erja.jarvisalo(at)kolomonen.fi
Yhdistyskoordinaattori Kimmo Käärmelahti 044-741 9820, kimmo.kaarmelahti(at)kolomonen.fi
Talous- ja järjestösihteeri Maarit Kosonen 044-713 1095, maarit.kosonen(at)kolomonen.fi
Yhdistysapuri Jonna Hoppania 044-218 4251, jonna.hoppania(at)kolomonen.fi
Yhdistysapuri Pinja Rahikainen 044-7413363, pinja.rahikainen(at)kolomonen.fi

Projektikoordinaattori KultRinki -hanke, Riitta Kärkkäinen 044-571 5932, riitta.karkkainen(at)kolomonen.fi

Hankekoordinaattori Asukasloikka -hanke, Anni Hirvonen 044-700 4571, anni.hirvonen(at)kolomonen.fi

Projektipäällikkö Portaat -hanke, Ismo Tiihonen 044-571 5904, ismo.tiihonen(at)kolomonen.fi

Työvalmentajat Portaat -hanke,
Päivi Mehtonen 044 741 0018, paivi.mehtonen(at)kolomonen.fi
Jukka-Pekka Mehtonen 044 741 0019, jukka-pekka.mehtonen(at)kolomonen.fi
Rauno Mertanen 044 741 0020, rauno.mertanen(at)kolomonen.fi
Jari Rask 044 741 0011, jari.rask(at)kolomonen.fi

Työsuunnittelijat Portaat -hanke
Petra Turtiainen 044 741 0021, petra.turtiainen(at)kolomonen.fi
Mervi Malinen 044 571 5931, mervi.malinen(at)kolomonen.fi

Edustus STPS - Savonlinnan Seudun Palloseura ry

Toimisto, 044-7388722, edustus.stps(at)verkkosaari.net

Etelä-Savon Luonnonsuojelupiiri ry

Piirisihteeri Timo Luostarinen 044-208 0770
es.luonnonsuojelupiiri(at)verkkosaari.net

Savonlinnan seudun Diabetes ry

Puh 044-053 3165 (Toimisto), diabetes_sln(at)hotmail.com

Savonlinnan seudun Romanilähetys ry

puheenjohtaja Ossi Blomerus 050-589 9246, ossiblomerus(at)netti.fi