Henkilöstö

Sirpa Kolistaja

Toiminnanjohtaja

0500 691 574

sirpa.kolistaja@kolomonen.fi

Maarit Kosonen

Talous- ja järjestösihteeri

044 713 1095

maarit.kosonen@kolomonen.fi

Erja Järvisalo

Yhdistyskoordinaattori

044 571 5920

erja.jarvisalo@kolomonen.fi

Kimmo Käärmelahti

Yhdistyskoordinaattori

044 741 9820

kimmo.kaarmelahti@kolomonen.fi

Pinja Rahikainen

Yhdistysapuri - Paikka-auki STEA

044 741 3363

pinja.rahikainen@kolomonen.fi 

Jonna Hoppania

Yhdistysapuri - Paikka-auki STEA

044 218 4251

jonna.hoppania@kolomonen.fi

KultRinki Kulttuuri- ja liikuntaluotsihanke

Riitta Kärkkäinen

Projektikoordinaattori

044 571 5932

riitta.karkkainen@kolomonen.fi

Anni Hirvonen

Hankekoordinaattori

044 700 4571

anni.hirvonen@kolomonen.fi

Portaat-hanke

Ismo Tiihonen

Projektipäällikkö

044 571 5904

ismo.tiihonen@kolomonen.fi

Päivi Mehtonen

Työvalmentaja

044 741 0018

paivi.mehtonen@kolomonen.fi

Jukka-Pekka Mehtonen

Työvalmentaja

044 741 0019

jukka-pekka.mehtonen@kolomonen.fi

Rauno Mertanen

Työvalmentaja

044 741 0020

rauno.mertanen@kolomonen.fi

Jari Rask

Työvalmentaja

044 741 0011

jari.rask@kolomonen.fi

Sanna Pietikäinen

Työvalmentaja

044 571 5903

sanna.pietikainen@juva.fi

Magnus Mäki

Työvalmentaja

044 723 4665

magnus.maki@kolomonen.fi

Petra Turtiainen

Työsuunnittelija

044 741 0021

petra.turtiainen@kolomonen.fi

Mervi Malinen

Työsuunnittelija

044 571 5931

mervi.malinen@kolomonen.fi

Ota rohkeasti yhteyttä!

kolomonen-logo-transparent-150

Osoite

Pappilankatu 3, 57100 Savonlinna

Puhelin

+358 44 218 4251

Sähköposti

maarit.kosonen@kolomonen.fi

jonna.hoppania@kolomonen.fi