Henkilöstö

Sippe_muokattu

Sirpa Kolistaja

toiminnanjohtaja

0500 691 574

sirpa.kolistaja@kolomonen.fi

krista_muokattu2

Krista Sallinen

yhdistysapuri

044 218 4251

kolomonen@kolomonen.fi

johanna_muokattu2

Johanna Kärkkäinen

yhdistyskoordinaattori

044 571 5920

johanna.karkkainen@kolomonen.fi

Asukasloikka Savonlinna -seuraava askel

bdr

Virpi Leskinen

projektipäällikkö

044 700 4571

virpi.leskinen@kolomonen.fi

jonna_muokattu

Jonna Hoppania

projektiassistentti

044 571 5931

jonna.hoppania@kolomonen.fi

Parasta Etelä-Savoon hanke (Savonlinna)

bdr

Asta Vaittinen

projektikoordinaattori

044 571 5903

asta.vaittinen@kolomonen.fi

Yhdessä Itä-Savossa hanke

dav

Kimmo Käärmelahti

projektipäällikkö

044 741 9820

kimmo.kaarmelahti@kolomonen.fi

heidi_muokattu

Heidi Laamanen

projektityöntekijä

044 759 3560

heidi.laamanen@kolomonen.fi

Mervi

Mervi Malinen

projektityöntekijä

044 759 3587

mervi.malinen@kolomonen.fi

maarit_MUOKATTU_

Maarit Kosonen

projektiassistentti

044 713 1095

maarit.kosonen@kolomonen.fi

OKM hanke

Veera

Veera Koivaara

tapahtumakoordinaattori

044 759 3579

veera.koivaara@kolomonen.fi

Ota rohkeasti yhteyttä!

kolomonen-logo-transparent-150

Osoite

Pappilankatu 3, 57100 Savonlinna

Puhelin

+358447131095

Sähköposti

kolomonen@kolomonen.fi